Grabska Danuta i Spółka
ZAKŁAD WYROBU SPRĘŻYN

Oferta

Sprężyny naciskowe, naciągowe i inne produkty

W naszym asortymencie odnajdą Państwo sprężyny przemysłowe o różnych wymiarach i parametrach technicznych. Proponujemy szeroki wybór gotowych wyrobów, a w przypadku braku poszukiwanego rodzaju i modelu sprężyny, istnieje możliwość jego wykonania na specjalne zamówienie. Szczegółowy zakres dostępnych u nas produktów przedstawiamy obok.

Sprężyny techniczne – materiały, z których wykonujemy nasze wyroby:
- drut sprężynowy patentowany Ø 0,4 ÷ 14,0
- drut sprężynowy nierdzewny (kwasoodporny) Ø 0,6 ÷ 6,0 – Sandvik, Haldex Garba 188

Na zamówienie klienta oferujemy cynkowane pokrycia ochronne.

Rodzaje i gatunki sprężyn:

Sprężyny naciskowe:
- cylindryczne
- stożkowe
*o zmiennym skoku

Sprężyny naciągowe:
- prawoskrętne
- lewoskrętne
* o różnym typie zakończeń:
- sprężyny okrągłe
- sprężyny śrubowe
- sprężyny hakowe
- półzaczepy

Sprężyny skrętowe:
- wszelkie rodzaje sprężyn działające na skręcanie

Sprężyny dla rolnictwa:
- palce nagarniacza
- palce sprężyste
- palce zgarniacza
- sprężyny specjalne

Nasza Jakość:

Dokładamy wszelkich starań, aby do naszych odbiorców trafiały produkty najwyższej jakości. W procesie produkcji sprężyn technicznych wykorzystujemy jedynie wysokogatunkowe materiały (pochodzące od sprawdzonych dostawców), zapewniające trwałość naszych wyrobów oraz ich wysoką odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy działanie czynników zewnętrznych. Dysponujemy kompleksowo wyposażonym parkiem maszynowym, umożliwiającym sprawną i precyzyjną realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie wyprodukować każdy rodzaj i model sprężyn. Posiadamy szeroką, specjalistyczną wiedzę, dzięki czemu każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo podczas wyboru i zakupu produktów.

Na bieżąco śledzimy nowości pojawiające się na rynku oraz staramy się wdrażać nowoczesne rozwiązania produkcyjne w naszej codziennej pracy. Dążymy także do ciągłego poszerzania swojej oferty tak, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom jak najszerszego grona klientów. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!